Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm izle Tek Parça

Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm izle Tek Parça
 Başlık : Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm izle Tek Parça
 Tür : Kurtlar Vadisi Pusu, Yerli Diziler
 Yapım: : Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm yerli dizi izle
 Yönetmen : Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm
 Oyuncular : Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm full dizi izle
 IMDB Puanı : -/10
 İzlenme : 9.714

Dizi Hakkında: Cahit’in , Poyraz’ı kaçırmasına izin verir Polat..Naiblikten Abdülhey’i çıkaran Polat Naib olarak kimi getirecek..Abdülhey ise bütün işleri bırakıp sevdiği kadınla uzaklara gitmek ister..İhtiyarlar heyeti görüşmesi olduğu sırada sunuculara siber saldırı olur ve bütün bilgileri alıp giderler..Bilgileri okumaya başlarlar ve Cahit’te heyettekilerin kim olduğunu doğrular..Polat açığa çıkıyor mu ? iyi seyirler..Cevap ve Düzeltme Yazısı
Sinevizyonda.com adlı İnternet sitemizde 19.03.2014 tarihinde ve daha önceki tarihlerde haksız ve hukuka aykırı bir şekilde yapmış olduğumuz ve yapımcı Pana Film’e ait olan ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisine ilişkin video yayınlarımız kaldırılmış bulunmaktadır. İnternet sitemizde hukuka aykırı olarak ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisine ilişkin herhangi bir video yayını bundan sonra yapılmayacağını bildiririz.

Kurtlar Vadisi Pusu” dizisi ile ilgili tüm videoların yayınlandığı yasal internet sitesi www.yazete.com adresi olup, ilgili videolara bu adresten ulaşılabilir.
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

9.714 kez izlendi

Yorum Yap: